Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

Chcę nie tylko uczyć się angielskiego, ale także zdobyć międzynarodowy certyfikat

Przygotowanie do egzaminów to...

ZDOBYWANIE WIEDZY I PEWNOŚCI SIEBIE, ABY POMYŚLNIE ZDAĆ EGZAMIN.

Nauczyciele London School of English znają specyfikę egzaminów międzynarodowych i potrafią podpowiedzieć, na co należy zwrócić uwagę, przystępując do nich.

Życie jest pełne możliwości: studia za granicą, rozwój osobisty, przeprowadzka do innego kraju. Egzaminy międzynarodowe pomogą Ci zrealizować marzenia i ambicje, a także odmienić całe Twoje życie! A certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego zapewni Ci przewagę nad innymi kandydatami!

Korzyści z przygotowania do egzaminów międzynarodowych w London School of English

directions-icon

Przygotowujemy do egzaminów międzynarodowych od 1998 r., 99% naszych uczniów pomyślnie zdaje egzaminy

directions-icon

Lektorzy prowadzący kursy są certyfikowanymi egzaminatorami, dlatego znają wszystkie „pułapki”, na które mogą natrafić kandydaci

directions-icon

Korzystamy z najnowszych materiałów edukacyjnych opracowanych przez renomowane wydawnictwa międzynarodowe

directions-icon

Regularne testy próbne w trakcie trwania kursu pomagają każdemu uczniowi ocenić postępy i przezwyciężyć słabości

Uzyskanie prestiżowego certyfikatu Cambridge to znacząca zaleta!

Egzaminy Cambridge

Egzaminy Uniwersytetu Cambridge obejmują różne odmiany języka angielskiego: brytyjski, amerykański, australijski. Wyniki egzaminów nie tracą ważności (w przeciwieństwie do certyfikatu IELTS nie trzeba ich ponownie potwierdzać po upływie 2 lat).

Podczas egzaminu egzaminator sprawdza znajomość praktycznego języka angielskiego, aby ocenić, jak pewnie czujesz się w środowisku anglojęzycznym. Egzamin można zdawać na dowolnym poziomie zaawansowania.

Jeżeli musisz przedstawić swojemu pracodawcy oficjalny dowód potwierdzający znajomość języka angielskiego, możesz przystąpić do egzaminu Cambridge. Certyfikat, który otrzymasz, cieszy się uznaniem w wielu wiodących firmach.

London School of English oferuje szkolenia przygotowujące do egzaminów Cambridge International Examinations z udziałem doświadczonych native speakerów i egzaminatorów Cambridge.

IELTS to paszport do pomyślnej przyszłości

Przygotowanie do IELTS

IELTS (International English Language Testing System) jest jednym z wiodących międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego.

Ponad 6000 instytucji edukacyjnych oraz organizacji rządowych i zawodowych na całym świecie ufa temu systemowi i uznaje certyfikat IELTS. Testy przeprowadzane są w 120 krajach na całym świecie, a rejestracja na egzamin odbywa się mniej więcej 4 razy w miesiącu.

Oferujemy konsultacje oraz 8-tygodniowe kompleksowe kursy IELTS. Zajęcia w grupach, w dni powszednie lub w każdą sobotę.

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności