Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

direction

Cambridge:First (FCE)

Wykwalifikowani nauczyciele
Podejście komunikatywne
Międzynarodowy certyfikat

O kursie

Przygotowanie do egzaminu Cambridge B2 First (FCE), umożliwiającego uzyskanie bezterminowego certyfikatu międzynarodowego

O kursie

Kwalifikacja Cambridge B2 First (FCE) potwierdza, że posiadasz umiejętności językowe pozwalające na samodzielne życie i pracę w kraju anglojęzycznym lub studiowanie na kierunkach prowadzonych w języku angielskim. Egzamin sprawdza znajomość języka na poziomie B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Kurs obejmuje gramatykę, słownictwo, słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie.

Czas trwania kursu: 10 miesięcy.

Materiały do kursu

Głównym podręcznikiem używanym podczas kursu jest "FCE Expert" międzynarodowego wydawnictwa Pearson, wykorzystujący nowoczesne techniki nauczania języka angielskiego.

Podręcznik obejmuje tematy takie jak styl życia czy moda, łącząc umiejętności słuchania, czytania i pisania z nauką gramatyki i słownictwa. "FCE Expert" wykorzystuje autentyczne, zabawne i wciągające materiały, dzięki którym możesz dowiedzieć się więcej o kulturze i lepiej poznać autentyczny język angielski.

Nauczyciele będą zadawali zadania domowe na internetowej platformie do odrabiania lekcji MyEnglishLab wydawnictwa Pearson.

Rezultaty kursu

Na koniec kursu będziesz potrafił:

  • Przeglądać tekst w poszukiwaniu istotnych informacji,
  • Robić notatki podczas wypowiedzi innej osoby oraz napisać list zawierający niestandardowe prośby,
  • Zrozumieć wykład na znany temat,
  • Prowadzić rozmowę na dość szeroki zakres tematów,
  • Zdać międzynarodowy egzamin i uzyskać bezterminowy certyfikat Cambridge.

 

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności