Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

Business Language Skills to klucz do Twojego sukcesu

Angielski dla kariery Business Language Skills

Masz ambitne plany zdobycia wysokiego stanowiska w międzynarodowej firmie? Potrzebujesz poprawić swoje profesjonalne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim?

Wybierz specjalistyczny kurs Business Language Skills w LSE.

Poznaj trendy nowoczesnej komunikacji korporacyjnej i opanuj kompetencje miękkie XXI wieku, które pozwolą Ci brzmieć pewnie, kompetentnie i przekonująco w języku angielskim.

Dowiedz się więcej o kursie

Judas Everett opowiada o kursie Business Language Skills: dla kogo jest ten kurs, jak prowadzone są zajęcia oraz jakie materiały są używane do ​​nauki.

directions-icon-5
directions-icon-6
directions-icon-7

4 TAK dla Business Language Skills:

directions-icon

Prowadzony przez wykwalifikowanego native speakera: trenera programów korporacyjnych z doświadczeniem z pierwszej ręki w zarządzaniu procesami biznesowymi

directions-icon

Tylko nowoczesne umiejętności miękkie niezbędne dla odnoszącego sukcesy menedżera lub kierownika w międzynarodowym środowisku biznesowym

directions-icon

Nauczanie skutecznej komunikacji na poziomach C1-C2, która jest kluczowa dla zatrudnienia na najwyższych stanowiskach w międzynarodowych firmach.

directions-icon

Idealna podstawa dla kandydatów planujących uzyskanie kwalifikacji MBA

Kursy Business Language Skills

like
abc
like
Kursy Business Language Skills - kurs angielskiego dla dorosłych Wrocław

Business Language Skills - Program In the workplace 

96-godzinny praktyczny kurs online z native speakerami. Przeznaczony dla specjalistów w dziedzinie biznesu, administracji i zarządzania z poziomem znajomości języka angielskiego B2+, którzy chcą osiągnąć nowy poziom komunikacji w nowoczesnym biznesowym języku angielskim w miejscu pracy. Jest odpowiedni dla doświadczonych menadżerów i tych, którzy chcą rozwijać się w świecie biznesu.

Pod koniec kursu uzyskasz poziom C1 i będziesz w stanie pewnie wykorzystywać zdobytą wiedzę podczas pracy w międzynarodowej firmie. Zdobędziesz pełen zestaw umiejętności wymaganych przez nowoczesnych kierowników projektu i będziesz w stanie z powodzeniem rozwiązywać wszystkie zadania w procesie pracy z pomocą Business Language Skills.