Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

Business Language Skills to klucz do Twojego sukcesu

Angielski dla kariery Business Language Skills

Masz ambitne plany zdobycia wysokiego stanowiska w międzynarodowej firmie? Potrzebujesz poprawić swoje profesjonalne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim?

Wybierz specjalistyczny kurs Business Language Skills w LSE.

Poznaj trendy nowoczesnej komunikacji korporacyjnej i opanuj kompetencje miękkie XXI wieku, które pozwolą Ci brzmieć pewnie, kompetentnie i przekonująco w języku angielskim.

4 TAK dla Business Language Skills:

directions-icon

Prowadzony przez wykwalifikowanego native speakera: trenera programów korporacyjnych z doświadczeniem z pierwszej ręki w zarządzaniu procesami biznesowymi

directions-icon

Tylko nowoczesne umiejętności miękkie niezbędne dla odnoszącego sukcesy menedżera lub kierownika w międzynarodowym środowisku biznesowym

directions-icon

Nauczanie skutecznej komunikacji na poziomach C1-C2, która jest kluczowa dla zatrudnienia na najwyższych stanowiskach w międzynarodowych firmach.

directions-icon

Idealna podstawa dla kandydatów planujących uzyskanie kwalifikacji MBA

Kursy Business Language Skills - kurs angielskiego dla dorosłych Wrocław
So let's get down to business

Kursy Business Language Skills

Business Language Skills - Program In the workplace 

96-godzinny praktyczny kurs online z native speakerami. Przeznaczony dla specjalistów w dziedzinie biznesu, administracji i zarządzania z poziomem znajomości języka angielskiego B2+, którzy chcą osiągnąć nowy poziom komunikacji w nowoczesnym biznesowym języku angielskim w miejscu pracy. Jest odpowiedni dla doświadczonych menadżerów i tych, którzy chcą rozwijać się w świecie biznesu.

Pod koniec kursu uzyskasz poziom C1 i będziesz w stanie pewnie wykorzystywać zdobytą wiedzę podczas pracy w międzynarodowej firmie. Zdobędziesz pełen zestaw umiejętności wymaganych przez nowoczesnych kierowników projektu i będziesz w stanie z powodzeniem rozwiązywać wszystkie zadania w procesie pracy z pomocą Business Language Skills.

Bezpłatne warsztaty angielskiego biznesowego

like
abc
like

Połącz swoją wiedzę z doświadczeniem nauczycieli London School of English! Przyjmując ich gruntowne, nowoczesne podejście do komunikacji, udoskonal swoje umiejętności językowe, aby komunikować się ze współpracownikami, klientami i menedżerami na dowolny temat.

Dla kogo są przeznaczone warsztaty? Dla każdego, kto potrzebuje skutecznie komunikować się w języku angielskim w pracy - menedżerowie z branży IT, HR, marketingu, sprzedaży itp. oraz studenci kierunków biznesowych ze znajomością języka angielskiego na poziomie B2+.

Kto poprowadzi warsztaty? Judas Everett - dyrektor ds. nauczania, wiodący trener języka angielskiego biznesowego w LSE. Warsztaty odbywają się online.

Zarezerwuj 11, 18, 25 kwietnia i 9 maja 9.30-10.30 w swoim kalendarzu na spotkania w LSE o następujących tematach:

  • 11/04/2024 Raportowanie i przekazywanie niezadowalających wyników
  • 18/04/2024 Nabywanie pewności siebie w komunikacji z trudnymi rozmówcami
  • 25/04/2024 Brak porozumienia: sztuka uprzejmego odmawiania
  • 09/05/2024 Précis in E-mail... Etykieta dotarcia do sedna

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności