Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

direction

English Studies Pre-Advanced: angielski dla dorosłych na poziomie B2+

Kurs angielskiego dla dorosłych

Podejście komunikatywne
Międzynarodowy zespół nauczycieli
Anglojęzyczne środowisko na zajęciach

Umiejętności komunikacyjne potrzebne w realnym świecie

Czy Twoim głównym celem jest szybka poprawa umiejętności komunikacyjnych? W takim razie dołącz do kursu English Studies Pre-Advanced.

Podczas kursu:

  • stosujemy metodę komunikacyjną, aby zapewnić aktywne porozumiewanie się już od pierwszej lekcji
  • uczymy języka oraz tego, jak używać go w realnych sytuacjach
  • koncentrujemy się na aktywnym stosowaniu poznanej gramatyki i słownictwa
  • zapewniamy studentom zajęcia, które są zarówno praktyczne, jak i istotne dla ich codziennej komunikacji

Kurs Pre-Advanced trwa 5 miesięcy i obejmuje rozwijanie wszystkich umiejętności: gramatyki, słownictwa, słuchania, czytania, mówienia i pisania.

Materiały do kursu

Głównym podręcznikiem używanym podczas kursu jest „Roadmap B2+”. Wspomniana książka została opracowana przez międzynarodowe wydawnictwo Pearson zgodnie z najnowocześniejszymi technikami i metodami nauczania języka angielskiego. Obejmuje ona tematy takie jak podróżowanie, współczesne trendy, zwyczaje i wiele innych. Materiał jest realizowany metodą podejścia komunikatywnego z wykorzystaniem zadań z zakresu czytania, słuchania, gramatyki i słownictwa. „Roadmap B2+” zawiera także ciekawe filmy z kanału BBC, które pomogą Ci lepiej poznać brytyjską kulturę i autentyczny język.

W ramach kursu uzyskasz również dostęp do interaktywnej platformy MyEnglishLab, gdzie będziesz mógł wykonywać różne ćwiczenia stosownie do omawianego tematu. Wspomniane narzędzie ułatwia także proces odrabiania lekcji, ponieważ dostęp do platformy jest możliwy w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Wszystkie zadania są sprawdzane automatycznie, więc od razu zobaczysz wyniki. Ponadto, nauczyciel przekaże Ci informację zwrotną na temat wykonanej pracy domowej, co pomoże Ci rozwijać znajomość języka w sposób jak najbardziej efektywny.

Rezultaty kursu

Na koniec kursu będziesz potrafił:

  • Omawiać różne idee i pomysły oraz przekonywać innych o prawdziwości swoich wypowiedzi
  • Taktownie rozwiązywać problemy
  • Prowadzić prezentacje
  • Wyjaśniać problemy techniczne
  • Pisać eseje, sporządzać notatki i pisać recenzje
Pre-Advanced 1
zostało  8 
Pon 19:15-20:45 Czw 19:15-20:45
450 PLN za 4 tyg

początek

19.02.24

trwa

5 mies.

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności