Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

Nie chciałbym żeby moje nastoletnie dziecko uczyło się angielskiego tylko na TikToku…!

LSE Teens to przede wszystkim...

    KURSY, KTÓRE UCZĄ MŁODZIEŻ, JAK POSŁUGIWAĆ SIĘ JĘZYKIEM ANGIELSKIM W PRAWDZIWYM ŻYCIU.

    Program nauczania w szkołach państwowych nie zawsze jest przyjazny uczniom, a lekcje angielskiego często nie wystarczają, aby zdać międzynarodowe egzaminy i dostać się na wymarzoną uczelnię.

W LSE stosujemy podejście komunikatywne. Na przykład na każdej lekcji omawiamy różne tematy w języku angielskim, takie jak sztuka, szkoła, technologia, kino czy przyszłość. Młodzież uczy się swobodnego wyrażania własnych opinii oraz używania popularnych kolokacji i zwrotów. Nastolatkowie będą wreszcie w stanie zrozumieć prawdziwe znaczenie tekstów piosenek Billie Eilish i Ariany Grande!

    Jak to działa? Przyjdź i przekonaj się sam!

 

Angielski dla młodzieży w LSE to:

directions-icon

Zajęcia prowadzone w 100% w języku angielskim na wszystkich poziomach zaawansowania

directions-icon

Postępy każdego ucznia są oceniane poprzez regularne testy z informacją zwrotną od nauczyciela

directions-icon

Ukierunkowanie programów edukacyjnych na przygotowanie do międzynarodowych egzaminów językowych

directions-icon

Rozmowy na istotne tematy, interesujące dla nastolatków oraz rozwój krytycznego myślenia i umiejętności niezbędnych do osiągania sukcesów w przyszłości

Uczymy angielskiego w praktyczny sposób

Angielski ogólny

  Kursy angielskiego dla młodzieży w wieku 12-17 lat

    Nastolatki uczą się gramatyki i słownictwa odpowiadającego poziomom A2-B2. Po ukończeniu kursu Secondary Advanced młodzież osiąga poziom C1 i jest przygotowana do podjęcia nauki w placówkach edukacyjnych.

    W LSE przywiązujemy dużą wagę do doskonalenia umiejętności mówienia i słuchania, które są niezbędne w codziennej komunikacji.

    Oprócz programu ogólnego, młodzież przygotowywana jest do międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego Cambridge (FCE, CAE).

Skuteczne przygotowania do egzaminów

Matura i egzamin ósmoklasisty

Matura to polski egzamin z materiału objętego programem nauczania wybranych przedmiotów w szkołach średnich. Świadectwo jego zdania wymagane jest od kandydatów na uczelnie wyższe. Odpowiednio wysoki wynik egzaminu maturalnego jest jedynym kryterium podczas naboru na wiele kierunków studiów.

Podczas kursu przygotowującego do matury z języka angielskiego powtórzymy i usystematyzujemy cały materiał, którego wymagać będzie matura z języka angielskiego. Będziemy bazować na wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Będziemy rozwiązywać zadania na rozumienie ze słuchu, na czytanie ze zrozumieniem, na doskonalenie umiejętności językowych (słowotwórstwo, parafraza zdań, uzupełnianie luk), ćwiczyć pisanie, powtarzać kluczowe zagadnienia gramatyczne oraz ćwiczyć formy wypowiedzi, które pojawiają się na egzaminie ustnym.

Egzamin ósmoklasisty to obowiązkowy sprawdzian umiejętności uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową. Przeznaczony jest dla uczniów klas ósmych, a jego wyniki wpływają na wybór
i rekrutację do szkół ponadpodstawowych. Egzamin ma na celu ocenić wiedzę uczniów w zakresie podstawowych kompetencji, które zdobyli podczas nauki w szkole podstawowej.

Podczas kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty powtórzymy, uzupełnienimy i usystematyzujemy zdobytą w szkole wiedzę, będziemy ćwiczyć umiejętności sprawnego rozwiązywania zadań otwartych i zamkniętych, a także umiejętności związane z argumentowaniem, wnioskowaniem i formułowaniem opinii. Podczas zajęć będziemy ćwiczyć także pisanie wypracowań oraz sprawdzimy zdobytą już wiedzę egzaminami próbnymi.

Potrzebuję oficjalnego dokumentu poświadczającego poziom B2

Egzaminy międzynarodowe

Popularność studiowania za granicą stale rośnie: coraz więcej absolwentów podejmuje studia na uczelniach w Wielkiej Brytanii, Danii, Stanach Zjednoczonych czy w innych krajach. Wymaga to solidnej wiedzy z danego przedmiotu, chęci do nauki, a przede wszystkim potwierdzenia znajomości języka angielskiego.

Nasi nauczyciele pomogą uczniom zbliżyć się do celu, jakim jest podjęcie nauki w wymarzonej placówce edukacyjnej dzięki programom przygotowującym do egzaminów międzynarodowych IELTS i Cambridge.

Jesteśmy gotowi na zdobywanie z Wami nowych szczytów!

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności