Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

direction

Secondary Intermediate

Angielski dla młodzieży

Podejście komunikatywne
Wykwalifikowani nauczyciele
Ciekawa nauka

Angielski ogólny dla młodzieży w wieku 13-16 lat

O kursie

Kurs Secondary Intermediate odpowiada poziomowi B1. Podczas kursu uczniowie poznają i ćwiczą gramatykę, słownictwo, słuchanie, czytanie, mówienie oraz pisanie.

Materiały do kursu

Głównym podręcznikiem kursu jest „Gold Experience B1”. Książka ta została opracowana przez międzynarodowe wydawnictwo Pearson zgodnie z najnowszymi technikami i metodami nauczania. Podręcznik obejmuje tematy takie jak podróżowanie, technologie, środowisko i wiele innych. Materiały łączą zadania mające na celu ćwiczenie umiejętności czytania i słuchania oraz pogłębianie znajomości gramatyki i słownictwa z różnego rodzaju zadaniami ukierunkowanymi na komunikację. „Gold Experience B1” zawiera również ciekawe filmy BBC, które pomogą Ci lepiej poznać brytyjską kulturę i autentyczny język. Nauczyciel sprawdza prace domowe na każdej lekcji i pomaga w razie jakichkolwiek problemów lub pytań. Korzystamy także z podręcznika do gramatyki, aby dodatkowo ćwiczyć określone zagadnienia gramatyczne.

Rezultaty kursu

Na koniec kursu będziesz potrafił:

  • Brać udział w dyskusjach w języku angielskim
  • Prosić o radę i udzielać jej, a także napisać skargę
  • Opowiedzieć historię
  • Napisać list formalny i nieformalny
  • Napisać recenzję filmu
  • Napisać rozprawkę (tzw. esej typu „za i przeciw”).
Sec Intermediate A
zostało  4 
Śr 17:30-19:00 Pt 17:30-19:00

Sec Intermediate A

435 PLN za 4 tyg

początek

04.09.23

trwa

10 mies.

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności