Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

direction

Secondary Starter

Angielski dla młodzieży

Wykwalifikowani nauczyciele
Podejście komunikatywne
Ciekawa nauka

Angielski dla młodzieży na poziomie początkującym

O kursie

Podczas kursu Twoje dziecko pozna podstawowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne, a także rozwinie umiejętność czytania, słuchania, mówienia i pisania w języku angielskim.

Materiały do kursu

Głównym podręcznikiem, z którego korzystamy podczas kursu jest „Wider World Starter”. Został on opracowany przez międzynarodowe wydawnictwo Pearson z wykorzystaniem najnowszych technik i metod nauczania języka angielskiego.

Podręcznik łączy zadania ukierunkowane na ćwiczenie umiejętności czytania i słuchania z nauką gramatyki i słownictwa oraz z różnymi zadaniami komunikacyjnymi. „Wider World Starter” zawiera także ciekawe filmy z kanału BBC, aby Twoje dziecko mogło zapoznać się zarówno z kulturą krajów anglojęzycznych, jak i z autentycznym językiem.

Zajęcia prowadzone są online lub w trybie stacjonarnym. Do pracy domowej służy zeszyt ćwiczeń oraz podręcznik do gramatyki, przeznaczony do dodatkowego ćwiczenia konkretnych zagadnień gramatycznych. Nauczyciele sprawdzają wykonane zadania domowe i pomagają w razie trudności.

Rezultaty kursu

Na koniec poziomu Twoje dziecko będzie potrafiło:

  • prowadzić rozmowę z wykorzystaniem podstawowego słownictwa i gramatyki
  • rozmawiać o swoich codziennych czynnościach
  • powiedzieć, jak się czuje
  • rozmawiać o swoich preferencjach żywieniowych
  • opisać wakacje
  • wskazać drogę
  • prosić o pozwolenie i udzielać zgody
  • rozmawiać na inne podstawowe tematy
Sec Starter A
zostało  11 
Pon 17:30-19:00 Śr 17:30-19:00

Ukraina

Anastasiia Everett

332 PLN za 4 tyg

początek

02.09.24

trwa

11 mies.

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności