Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

direction

Secondary Elementary

Angielski dla młodzieży

Podejście komunikatywne
Wykwalifikowani nauczyciele
Ciekawa nauka

Angielski ogólny dla młodzieży w wieku 12-15 lat

O kursie

Kurs Secondary Elementary odpowiada poziomowi A1. Podczas kursu poznasz i przećwiczysz gramatykę oraz słownictwo, a także rozwiniesz umiejętności słuchania, czytania, mówienia i pisania.

Materiały do kursu

Głównym podręcznikiem, z którego korzystamy podczas kursu jest „Gold Experience A1”. Podręcznik został opracowany przez międzynarodowe wydawnictwo Pearson zgodnie z najnowocześniejszymi technikami i metodami nauczania języka angielskiego. Podręcznik obejmuje różnorodne tematy, takie jak zwierzęta, jedzenie, filmy itp., łącząc ćwiczenie umiejętności czytania i słuchania z nauką gramatyki i słownictwa za pomocą różnych zadań komunikacyjnych.

Nauka prowadzona jest online lub w trybie stacjonarnym.  Do pracy domowej służy zeszyt ćwiczeń oraz podręcznik do gramatyki, przeznaczony do dodatkowego ćwiczenia konkretnych zagadnień gramatycznych. Nauczyciele sprawdzają wykonane zadania domowe i pomagają w razie trudności.

Rezultaty kursu

Na koniec kursu uczniowie będą potrafili:

  • Odpowiadać na pytania dotyczące ich dnia
  • Porównywać zdjęcia
  • Napisać krótką wiadomość do przyjaciela
  • Opisać swój ubiór
  • Rozmawiać o zdrowiu
  • Napisać pocztówkę
Sec Elementary A
zostało  1 
Wt 17:30-19:00 Czw 17:30-19:00
415 PLN za 4 tyg

początek

04.09.23

trwa

10 mies.

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności