Twoja szkoła:WROCLAW, LSE Wroclaw

direction
Uczę się angielskiego biznesowego, ponieważ chcę osiągnąć więcej w pracy

LSE Corporate to...

OGROMNY WKŁAD W ROZWÓJ ZAWODOWY PAŃSTWA PRACOWNIKÓW.

Specjaliści London School of English przygotują indywidualny program specjalnie dla Państwa firmy. Uwzględniamy wszystkie specyficzne wymagania i oferujemy specjalne warunki kształcenia Państwa pracowników:

  • Szkolenia z zakresu soft skills: negocjacje, korespondencja biznesowa, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji, itp;
  • Lekcje języka angielskiego w grupach lub indywidualnie: programy szkoleniowe dostosowane do Państwa potrzeb i celów;
  • Testy sprawdzające poziom znajomości języka angielskiego;
  • Możliwość wyznaczenia osobistego menedżera przydzielonego do Państwa firmy

4 kroki do współpracy:

directions-icon

Analiza potrzeb to nasz pierwszy krok. Klienci muszą mieć pewność, że dostarczymy im najlepsze rozwiązania do realizacji firmowego programu nauki języka

directions-icon

Każdy pracownik przejdzie test, który pozwoli ustalić poziom jego zaawansowania. Test obejmuje pisemną część gramatyczną oraz rozmowę ustną i trwa nie dłużej niż 40 minut. Można wybrać testy w formacie online lub w trybie stacjonarnym

directions-icon

Po dokonaniu oceny pracowników, zgodnie z parametrami uzgodnionymi w kroku pierwszym, nasz zespół będzie mógł opracować i wdrożyć unikalny program szkoleniowy, który zaspokoi Państwa potrzeby

directions-icon

Rozpoczęcie programu. Oferujemy klientom szereg możliwości na etapie podpisywania umowy i dokonywania płatności. Mogą Państwo być pewni, że nasz zespół posiada odpowiednie doświadczenie, aby zaoferować Państwu najlepsze warunki współpracy

Programy standardowe
Zajęcia praktyczne oparte na metodzie komunikacyjnej

Programy standardowe

    Standardowe kursy ogólnego języka angielskiego prowadzone są z pełnym zanurzeniem w środowisku anglojęzycznym - lektorzy nie korzystają z tłumaczeń, a zamiast tego objaśniają cały materiał po angielsku za pomocą gestów lub obrazów. Dzięki temu Państwa pracownicy pozbędą się poczucia dezorientacji i nabiorą pewności podczas rozmów z obcokrajowcami w prawdziwym życiu.

    Oprócz ciągłej komunikacji w klasie, grupa będzie korzystać z interaktywnych technik nauczania, czytać odpowiednio dostosowane teksty w języku angielskim i oglądać wideo blogi po angielsku. W ten sposób można lepiej opanować gramatykę, rozwinąć umiejętności czytania i pisania oraz wzbogacić posiadane słownictwo.

    Zajęcia prowadzą zarówno native speakerzy, jak i lektorzy z Polski i Ukrainy.

    Oprócz programów z zakresu ogólnego języka angielskiego, Business Academy oferuje kursy konwersacyjne i przygotowanie do międzynarodowych egzaminów, takich jak Pearson, Cambridge i IELTS, dzięki czemu mają Państwo możliwość uzyskania międzynarodowego potwierdzenia znajomości języka, wydanego przez renomowane firmy edukacyjne.

Programy szyte na miarę
Zdobądź wiedzę, której potrzebujesz w swojej dziedzinie działalności

Programy szyte na miarę

Czy w Państwa firmie potrzebna jest wiedza i umiejętności z zakresu komunikacji?

A może konieczne jest poszerzenie i przećwiczenie fachowego słownictwa, a Państwo poszukują specjalistycznego kursu dla swoich pracowników?

Business Academy posiada duże doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu indywidualnych programów, które spełniają specyficzne wymagania klientów.

Wśród kursów, które z powodzeniem realizujemy są programy z zakresu English for Finance czy Legal English.

Nasz międzynarodowy zespół posiada odpowiednie doświadczenie i kompetencje, aby opracować indywidualny program specjalnie dla Państwa firmy!

directions-1
So let's get down to business
directions-1

Kursy Business Language Skills

Business Language Skills - Program In the workplace 

96-godzinny praktyczny kurs online z native speakerami. Przeznaczony dla specjalistów w dziedzinie biznesu, administracji i zarządzania z poziomem znajomości języka angielskiego B2+, którzy chcą osiągnąć nowy poziom komunikacji w nowoczesnym biznesowym języku angielskim w miejscu pracy. Jest odpowiedni dla doświadczonych menadżerów i tych, którzy chcą rozwijać się w świecie biznesu.

Pod koniec kursu uzyskasz poziom C1 i będziesz w stanie pewnie wykorzystywać zdobytą wiedzę podczas pracy w międzynarodowej firmie. Zdobędziesz pełen zestaw umiejętności wymaganych przez nowoczesnych kierowników projektu i będziesz w stanie z powodzeniem rozwiązywać wszystkie zadania w procesie pracy z pomocą Business Language Skills.

Business Language Skills - Program For the Executive

120-godzinny praktyczny kurs online dla prezesów i dyrektorów HR. Kurs jest prowadzony przez native speakerów, którzy są nie tylko wykwalifikowanymi nauczycielami, ale także menadżerami LSE, co oznacza, że mają bezpośrednie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodową firmą i rozumieją procesy biznesowe. Kurs jest również idealny dla każdego, kto planuje przygotować się do studiów MBA.

Kurs daje możliwość opanowania języka angielskiego niemal na poziomie biegłości C2, co z kolei pozwoli na pracę na najbardziej wymagających stanowiskach w międzynarodowych korporacjach oraz wykorzystanie elitarnych umiejętności społecznych i komunikacyjnych w środowisku biznesowym.