Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

angielski dla dzieci Wrocław
Kursy - angielski dla dzieci Wrocław
Uczę się angielskiego w LSE i od teraz oglądam moje ulubione kreskówki w oryginalnym języku.

LSE Kids to przede wszystkim...

KURSY, DZIĘKI KTÓRYM TWOJE DZIECKO POKOCHA JĘZYK ANGIELSKI.

Dzieci uczą się słówek i gramatyki poprzez praktyczne posługiwanie się językiem w prawdziwych sytuacjach życiowych. Dzięki temu będą w stanie zrozumieć język angielski podczas oglądania ulubionych kreskówek, używać go do robienia zakupów czy rozmawiania z przyjaciółmi o wakacjach.

Dlaczego nauka w LSE jest skuteczna i ciekawa?

directions-icon

Regularne testy z informacją zwrotną od nauczyciela, pozwalające monitorować postępy w nauce

directions-icon

Zajęcia prowadzone w 100% w języku angielskim, z wykorzystaniem najnowszych materiałów edukacyjnych

directions-icon

Programy edukacyjne ukierunkowane na zdanie międzynarodowych egzaminów językowych

directions-icon

Sprawdzanie obecności i zadań domowych

Angielski dla przedszkolaków

like
abc
like
Przedszkolaki - angielski dla dzieci Wrocław
Przedszkolaki - angielski dla dzieci Wrocław

Kurs First Look English jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-6 lat, które znajdują się na wczesnym etapie rozwoju językowego.

Program nauczania ma na celu wprowadzenie przedszkolaków do języka angielskiego w zabawny i angażujący sposób, koncentrując się na rozwoju podstawowych umiejętności, takich jak słuchanie, mówienie i podstawowe słownictwo.

Kurs obejmuje interaktywne ćwiczenia, piosenki, gry i opowiadania, aby dzieci były zmotywowane do nauki i aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Nauczyciel używa fiszek, rysunków i animacji, aby proces nauki był jak najbardziej interesujący.

Lekcje trwają 75 minut: jest to optymalny czas dla dziecka w wieku 3-6 lat, aby pozostało skupione i nie nudziło się.

Rozumiemy, że w tym wieku dzieci nie potrafią skoncentrować się na jednej rzeczy przez długi czas i łatwo się rozpraszają, dlatego nasze lekcje First Look są tak interaktywne, jak to tylko możliwe, ze zmianą aktywności w trakcie lekcji.

 

6 - 12 lat

like
abc
like
6-12 lat angielski dla dzieci Wrocław
6-12 lat angielski dla dzieci Wrocław

    Wiek szkolny to najlepszy czas na naukę języka, a korzyści z tego płynące dadzą się w pełni odczuć w przyszłości.

   W szkole języków obcych LSE dzieciom łatwiej jest przyzwyczaić się do środowiska anglojęzycznego, ponieważ nauczyciele unikają tłumaczenia na język ojczysty. Nowy materiał objaśniamy za pomocą skojarzeń, rysunków, kart, itp. Dzieci grają w gry i pracują nad różnymi projektami, rozwijając umiejętności twórcze i komunikacyjne, co pomaga im lepiej opanować to, czego się nauczyły.

Angielski dla dzieci we Wrocławiu

Młody umysł jest otwarty na nową wiedzę i szybką ją przyswaja, jeśli tylko nauczyciele potrafią przekazywać wiadomości w interesujący sposób. Naukę angielskiego warto rozpocząć już od pierwszych lat życia, by podczas procesu edukacyjnego w szkole móc bez problemów rozwijać i szlifować nabyte umiejętności. W szkole języków obcych dla dzieci dbamy o kwalifikacje zatrudnianych lektorów, odpowiedni dobór materiałów i podejście do najmłodszych, by mogli osiągać jak najlepsze efekty edukacyjne.

 

Co oferujemy?

Niektóre dzieci korzystają z dodatkowych zajęć językowych już w wieku przedszkolnym, inne podczas szkoły podstawowej lub później, choćby przygotowując się przed egzaminem maturalnym. Niezależnie jednak od poziomu zaawansowania zapewniamy profesjonalne i przede wszystkim ciekawe lekcje dla uczniów w każdym wieku. Nasza szkoła języków obcych dla dzieci we Wrocławiu gwarantuje możliwość zdobywania wiedzy przekazywanej przez wysoko wykwalifikowanych lektorów z międzynarodowym doświadczeniem. Znają oni skuteczne techniki nauczania oraz potrafią zaciekawić najmłodszych. Ponadto każdy z uczestników zajęć ma możliwość zadawania pytań i bieżącego wyjaśniania nurtujących go kwestii, na co często starcza czasu podczas lekcji angielskiego w szkole. Do wyboru są różne rodzaje kursów, w tym także bezpłatne warsztaty artystyczne.

 

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Twoje dziecko przejawia zdolności językowe i chce je rozwijać? A może dopiero próbujesz wzbudzić w nim pasję do nauki angielskiego? W obu przypadkach najważniejsza jest motywacja. W London School of English dbamy o to, by nasi młodzi kursanci chętnie i szybko przyswajali wiedzę, a ich zainteresowanie nigdy nie wygasło. Jeśli Twoje miejsce zamieszkania to Wrocław lub okolice, zapraszamy! Dzięki systematycznym testom na zajęciach zarówno uczestnicy, jak i ich rodzice mogą monitorować postępy w zdobywaniu wiedzy. Co więcej, również oceny na szkolnych sprawdzianach staną się dowodem na skuteczność oferowanej u nas nauki języka dla maluchów i młodzieży. Angielski dla dzieci we Wrocławiu w London School of English to zdecydowanie dobry wybór!

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności