Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

direction

Elementary 3

Język angielski dla dzieci

Wykwalifikowani nauczyciele
Podejście komunikatywne
Ciekawa nauka

Angielski dla dzieci w wieku 9-11 lat

O kursie

Podczas kursu Twoje dziecko pozna podstawowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne, a także rozwinie umiejętność czytania, słuchania, mówienia i pisania w języku angielskim.

Materiały do kursu

Głównym podręcznikiem, którego używamy podczas kursu jest „Go Getter 2”. Podręcznik został opracowany przez międzynarodowe wydawnictwo Pearson zgodnie z najnowocześniejszymi technikami i metodami nauczania języka angielskiego. Podręcznik łączy zadania ukierunkowane na ćwiczenie umiejętności czytania i słuchania z nauką gramatyki i słownictwa oraz z różnymi zadaniami komunikacyjnymi. „Go Getter 2” zawiera również ciekawe filmy z kanału BBC, dzięki którym Twoje dziecko pozna zarówno kulturę krajów anglojęzycznych, jak i autentyczny język.

Lekcje prowadzone są online lub w trybie stacjonarnym. Zeszyt ćwiczeń i podręcznik do gramatyki służą do dodatkowego ćwiczenia konkretnych zagadnień gramatycznych. Wykonane zadania domowe będą sprawdzane przez nauczycieli, a w razie trudności udzielana będzie dalsza pomoc.

Rezultaty kursu

Na koniec poziomu Twoje dziecko będzie potrafiło:

  • prowadzić rozmowę w podstawowym zakresie,
  • porozumiewać się na tematy z życia codziennego:

- zamówić jedzenie,

- wskazać drogę,

- prosić o pozwolenie i udzielać zgody,

- napisać pocztówkę,

- kupić bilet,

- napisać zaproszenie na urodziny itp

E3 A
zostało  7 
Wt 15:30-17:00 Pt 15:30-17:00
415 PLN za 4 tyg

początek

04.09.23

trwa

10 mies.

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności