Twoja szkoła:WROCLAW, LSE Wroclaw

direction
Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki języka angielskiego w LSE!

Kursy LSE Adults to...

 Najskuteczniejszy sposób na poprawę znajomości języka angielskiego!

Dorośli zwykle odkładają naukę języka angielskiego na później, ponieważ pamiętają nudne lekcje w szkole. Od tamtego czasu jednak wiele się zmieniło i teraz nikt nie będzie zawracał Ci głowy teorią gramatyki czy listą problematycznych słówek.

Angielski dla Dorosłych w LSE to połączenie nowoczesnych technik nauczania, profesjonalnego, międzynarodowego zespołu lektorów oraz atrakcyjnych materiałów edukacyjnych dostarczanych przez najlepsze międzynarodowe wydawnictwa. Jako podstawę stosujemy podejście komunikatywne - oznacza to, że przesuwamy nacisk na praktyczną naukę mówienia. Dzięki temu można szybko pokonać barierę językową i poczuć się pewnie w środowisku anglojęzycznym.

Przyjdź do LSE niezależnie od poziomu znajomości języka angielskiego, nawet jako początkujący!

Cztery powody, dla których warto uczyć się języka angielskiego w LSE:

directions-icon

Każda lekcja jest prowadzona w 100% w języku angielskim. Kursy koncentrują się na gramatyce angielskiej oraz na gruntownym praktycznym rozwijaniu wszystkich umiejętności językowych

directions-icon

Korzystamy z wysokiej jakości nowoczesnych i interaktywnych materiałów edukacyjnych od wiodących międzynarodowych wydawnictw

directions-icon

Postępy każdego ucznia są oceniane poprzez regularne testy z informacją zwrotną od nauczyciela

directions-icon

Oferujemy dogodny plan zajęć i zróżnicowaną formę nauki

like
abc
like
directions-5
directions-5
directions-5

Bezpłatne zajęcia dla dorosłych

Co powiecie na ciekawy i bogaty czas wolny w bezpłatnych klubach języka angielskiego w London School of English Wrocław?

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego:

  • Klub Rozmów po angielsku
  • Angielski dla kariery

Przyjdź poćwiczyć angielski i cieszyć się nauką i towarzystwem!

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona!

Letnie kursy angielskiego dla dorosłych

like
abc
like
directions-2
directions-2

Gotowi na więcej?

Zarejestruj się na letnie kursy intensywne w LSE i ucz się angielskiego w trybie turbo!

  • Opanuj jeden poziom angielskiego w zaledwie dwa miesiące zamiast jak zwykle w sześć
  • Zaoszczędź czas i przejdź na wyższy poziom już we wrześniu!

 

Angielski ogólny
Koniec ze słownictwem, którego nawet sami Anglicy nie pamiętają!

Angielski ogólny

Na kursie ogólnego języka angielskiego nie będziesz zgłębiać osobliwości języka ani uczyć się na pamięć konstrukcji gramatycznych, których rodzimi użytkownicy języka sami często nie pamiętają.

    Na zajęciach uczniowie ‘zanurzają się’ w środowisku anglojęzycznym - nauczyciele niczego nie tłumaczą na język ojczysty, natomiast wyjaśniają cały materiał po angielsku za pomocą gestów lub obrazów. Dzięki temu pozbędziesz się poczucia dezorientacji i nabierzesz pewności w rozmowach z obcokrajowcami w prawdziwym życiu.

    Oprócz ciągłej komunikacji podczas zajęć, będziesz korzystać z interaktywnych technik nauczania, czytać odpowiednio dostosowane teksty w języku angielskim i oglądać wideo blogi po angielsku. W ten sposób lepiej opanujesz gramatykę, rozwiniesz umiejętności czytania i pisania oraz wzbogacisz swoje słownictwo.

Zajęcia prowadzą zarówno wykwalifikowani native speakerzy, jak i lektorzy z Polski i Ukrainy.

Business English

like
abc
like
directions-2
directions-2

Obalamy mit, że biznesowego języka angielskiego można się uczyć tylko na najwyższych poziomach zaawansowania.

Często chodzi jedynie o opanowanie słownictwa biznesowego, poznanie zasad prowadzenia korespondencji służbowej czy przygotowanie się do spotkania z partnerami handlowymi. Liczy się każda minuta i nie ma czasu na kurs ogólny.

W London School of English można rozpocząć naukę biznesowego języka angielskiego od poziomu B1. Nauczyciele dobierają podręczniki i materiały dydaktyczne dla każdej grupy w taki sposób, aby nauka była wygodna i efektywna.

Podczas kursu poznasz język angielski w oparciu o sytuacje z otoczenia biznesowego, a także nauczysz się wykorzystywać zdobytą wiedzę w kontekstach zawodowych.