Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

A1 A2 B1 B2 C1 C2 kurs języka angielskiego dla dorosłych Wrocław
Nie jest za późno na kurs angielskiego online dla dorosłych Wrocław
Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki języka angielskiego w LSE!

Kursy LSE Adults to ...

Najskuteczniejszy sposób na poprawę znajomości języka angielskiego w jak najkrótszym czasie!

Dorośli zwykle odkładają naukę języka angielskiego na później, ponieważ pamiętają nudne lekcje w szkole. Od tamtego czasu jednak wiele się zmieniło i teraz nikt nie będzie zawracał Ci głowy teorią gramatyki czy listą problematycznych słówek.

Angielski dla Dorosłych w LSE to połączenie nowoczesnych technik nauczania, profesjonalnego, międzynarodowego zespołu lektorów oraz atrakcyjnych materiałów edukacyjnych dostarczanych przez najlepsze międzynarodowe wydawnictwa. Jako podstawę stosujemy podejście komunikatywne - oznacza to, że przesuwamy nacisk na praktyczną naukę mówienia. Dzięki temu można szybko pokonać barierę językową i poczuć się pewnie w środowisku anglojęzycznym.

Przyjdź do LSE niezależnie od poziomu znajomości języka angielskiego, nawet jako początkujący!

Cztery powody, dla których warto uczyć się języka angielskiego w LSE:

directions-icon

Każda lekcja jest prowadzona w 100% w języku angielskim. Kursy koncentrują się na gramatyce angielskiej oraz na gruntownym praktycznym rozwijaniu wszystkich umiejętności językowych

directions-icon

Korzystamy z wysokiej jakości nowoczesnych i interaktywnych materiałów edukacyjnych od wiodących międzynarodowych wydawnictw

directions-icon

Postępy każdego ucznia są oceniane poprzez regularne testy z informacją zwrotną od nauczyciela

directions-icon

Oferujemy dogodny plan zajęć i zróżnicowaną formę nauki

Angielski ogólny - kurs angielskiego dla dorosłych wrocław
Koniec ze słownictwem, którego nawet sami Anglicy nie pamiętają!
szkoła języka angielskiego dla dorosłych wrocław

Angielski ogólny

Na kursie ogólnego języka angielskiego nie będziesz zgłębiać osobliwości języka ani uczyć się na pamięć konstrukcji gramatycznych, których rodzimi użytkownicy języka sami często nie pamiętają.

Na zajęciach uczniowie ‘zanurzają się’ w środowisku anglojęzycznym - nauczyciele niczego nie tłumaczą na język ojczysty, natomiast wyjaśniają cały materiał po angielsku za pomocą gestów lub obrazów. Dzięki temu pozbędziesz się poczucia dezorientacji i nabierzesz pewności w rozmowach z obcokrajowcami w prawdziwym życiu.

Zajęcia prowadzą zarówno wykwalifikowani native speakerzy, jak i lektorzy z Polski i Ukrainy.

Kursy konwersacyjne

like
abc
like

Czujesz, że Twój angielski wymaga więcej praktyki?

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są konwersacyjne kursy języka angielskiego w LSE.

Połączymy przyjemność oglądania ulubionych seriali z praktykowaniem i mówieniem po angielsku. Na podstawie fragmentów wybranych odcinków takich popularnych programów jak Friends, The Office i wielu innych nauczymy się nowych słów, idiomów i slangu.

Nauczymy się rozumieć wszystkie żarty bohaterów i będziemy analizować różnice w akcentach. Oglądanie seriali jeszcze nigdy nie było tak produktywne

Kursy Business Language Skills - kurs angielskiego dla dorosłych Wrocław
So let's get down to business

Kursy Business Language Skills

Business Language Skills - Program In the workplace 

96-godzinny praktyczny kurs online z native speakerami. Przeznaczony dla specjalistów w dziedzinie biznesu, administracji i zarządzania z poziomem znajomości języka angielskiego B2+, którzy chcą osiągnąć nowy poziom komunikacji w nowoczesnym biznesowym języku angielskim w miejscu pracy. Jest odpowiedni dla doświadczonych menadżerów i tych, którzy chcą rozwijać się w świecie biznesu.

Pod koniec kursu uzyskasz poziom C1 i będziesz w stanie pewnie wykorzystywać zdobytą wiedzę podczas pracy w międzynarodowej firmie. Zdobędziesz pełen zestaw umiejętności wymaganych przez nowoczesnych kierowników projektu i będziesz w stanie z powodzeniem rozwiązywać wszystkie zadania w procesie pracy z pomocą Business Language Skills.

Kurs angielskiego dla dorosłych

W dzisiejszych czasach, kiedy języki obce otwierają mnóstwo możliwości, ich nauka zyskuje na popularności. Dzieci mają do niej mniejszy lub większy dostęp w oświatowych placówkach, jednakże osoby które zakończyły już edukację, muszą samodzielnie zadbać o tę kwestię. Na ratunek przychodzi szkoła języka angielskiego dla dorosłych we Wrocławiu, w ramach której prowadzimy różnego rodzaju kursy, dostosowane do osób na każdym poziomie zaawansowania. Bez wątpienia warto poznać naszą ofertę i wybrać wśród proponowanych lekcji odpowiedni program dla siebie. To Twoja szansa na zdobywanie i rozwijanie kompetencji językowych!

 

Czy warto korzystać z prywatnych kursów angielskiego?

Istnieje wiele darmowych materiałów oraz technik samodzielnego uczenia się obcego języka. Nie każdy jednak ma wystarczającą motywację, by korzystać z nich codziennie i powtarzać przyswojone już treści. Co więcej, mogą zdarzyć się w nich błędy, a wówczas brak nauczyciela, który by je skorygował, może utrudnić naukę. Z tych względów warto wybrać nasz kurs angielskiego dla dorosłych we Wrocławiu. W London School of English możesz liczyć na pomoc wysoko kwalifikowanych lektorów z międzynarodowym doświadczeniem. Ponadto oferujemy nowoczesne i sprawdzone materiały oraz możliwość monitorowania i omawiania efektów swojej nauki. Realizowany przez nas kurs języka angielskiego dla dorosłych obejmuje zróżnicowane techniki przekazywania nowych treści, dzięki czemu podczas lekcji nie ma miejsca na nudę. Dla zainteresowanych prowadzimy też kluby językowe. Ich uczestnicy zyskują szansę na wykorzystanie swojej wiedzy w praktyce oraz nawiązanie znajomości z osobami, które tak jak oni, chcą rozwijać umiejętności w tym zakresie.

 

Jak dopasować odpowiedni kurs do swoich umiejętności i potrzeb?

Wiele osób rozważa rozpoczęcie nauki języka obcego, lecz szukając konkretnych ofert, zastanawia się, czy to na pewno dobre rozwiązanie i czy dany program jest odpowiednio dobrany. W London School of English nie musisz się tym martwić. Aby ułatwić sobie wybór kursu angielskiego, wypełnij na początek test poziomujący. Dzięki temu będziesz już wiedzieć, jaki poziom zaawansowania jest dla Ciebie właściwy. Następnie rozważ główny cel rozpoczęcia swojej nauki. Wedle indywidualnych potrzeb możesz zapisać się zarówno na kurs angielskiego we Wrocławiu dla dorosłych dla osób pragnących podszkolić się w języku biznesowym, jak i tych, którzy chcą po prostu nauczyć się swobodnej codziennej komunikacji. To sprawia, że każdy może dopasować odpowiednie zajęcia nie tylko do poziomu swojej wiedzy, lecz jednocześnie nakierować naukę na obszary, które  mogą okazać się najbardziej przydatne.

Jeśli szukasz profesjonalnego kursu angielskiego, a Twoje miejsce zamieszkania to Wrocław lub okolice, nie wahaj się. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczące realizowanych przez nas programów i organizacji lekcji. Serdecznie zapraszamy do zapisów wszystkich zainteresowanych dorosłych. Co więcej, prowadzimy też zajęcia dla dzieci. Z nami nauka angielskiego staje się łatwiejsza!

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności