Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

direction

Advanced: angielski dla dorosłych na poziomie C1

Podejście komunikatywne
Międzynarodowy zespół nauczycieli
Anglojęzyczne środowisko na zajęciach

O kursie

Niniejszy kurs odpowiada poziomowi C1 i trwa 5 miesięcy. Program kursu obejmuje ćwiczenie wszystkich umiejętności: gramatyki, słownictwa, słuchania, czytania, mówienia i pisania.

Materiały do kursu

Głównym podręcznikiem kursu jest „Cutting Edge Advanced” międzynarodowego wydawnictwa Pearson. Zawiera on najnowsze techniki i metody nauczania. Książka obejmuje tematy takie jak podróżowanie, współczesne trendy, zwyczaje i wiele innych. Materiał jest realizowany metodą podejścia komunikatywnego z wykorzystaniem zadań z zakresu czytania, słuchania, gramatyki i słownictwa. „Cutting Edge Advanced” zawiera także ciekawe filmy z kanału BBC, które pomogą Ci lepiej poznać brytyjską kulturę i autentyczny język.

W ramach kursu uzyskasz również dostęp do internetowej platformy z dodatkowymi ćwiczeniami MyEnglishLab wydawnictwa Pearson. Zaletą ćwiczeń online jest to, że można odrabiać zadania domowe w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu! Zadania są natychmiast sprawdzane, a Ty możesz bardzo łatwo zobaczyć swoje błędy i dowiedzieć się, jak je poprawić, doskonaląc znajomość języka. Nauczyciel także widzi Twoje odpowiedzi i postępy, i może pomóc Ci w dalszym rozwoju.

Rezultaty kursu

Na koniec kursu będziesz potrafił:

  • Omawiać różne idee i pomysły oraz przekonywać innych o prawdziwości swoich wypowiedzi
  • Taktownie rozwiązywać problemy
  • Prowadzić prezentacje
  • Wyjaśniać problemy techniczne
  • Pisać eseje
  • Sporządzać notatki i pisać recenzje

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności