Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć naukę języka polskiego w LSE!

Język polski z LSE to...

Dynamiczna nauka języka polskiego dla dorosłych.

Jeśli nie opanowałeś jeszcze języka polskiego i jesteś gotów rozpocząć naukę już teraz, zapraszamy do naszej szkoły. Nasze kursy pozwolą Ci nauczyć się języka polskiego od podstaw i udoskonalić swoją znajomość do poziomu B2. Nauka języka to cenne doświadczenie i bardzo przydatna umiejętność dla obcokrajowców, którzy z różnych powodów przyjechali do Polski.

Naszym priorytetem jest pomoc uczniom w zdobyciu pewności siebie podczas komunikowania się. Chcemy, aby osoby, które przyjeżdżają do Polski i chcą zostać na dłużej, jak najszybciej potrafiły posługiwać się językiem polskim w życiu codziennym.  

Czeka na Państwa dużo rozmów i dyskusji z nauczycielem i innymi studentami. Dbamy o to, aby wiedza, którą zdobędą Państwo w naszej szkole, przydała się również poza salą lekcyjną. Dlatego program kursu nie zakłada nauki przestarzałego słownictwa.

Tylko aktualne zwroty i konstrukcje.

Tylko żywa komunikacja.

Tylko język polski!

Uzyskaj konsultację na temat kursów języka polskiego pod numerem telefonu: +48 71 724 42 48

Podstawa naszej metodyki nauczania:

directions-icon

Pokonanie bariery językowej i zanurzenie w środowisku językowym

directions-icon

Komunikatywna metodyka nauczania

directions-icon

Kreatywne podejście do nauki z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów

directions-icon

Informacja zwrotna od nauczyciela na temat postępów w nauce

Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć naukę języka polskiego w LSE!

Polski dla początkujących

Dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają naukę języka polskiego.

Na zajęciach nauczysz się i przećwiczysz podstawową gramatykę, poszerzysz swoje słownictwo, będziesz dużo słuchał, czytał, pisał i dużo ćwiczył mówiony język polski. Nacisk zajęć: na wymowę i wzbogacanie słownictwa. W trakcie kursu stopniowo i bezstresowo zanurzasz się w środowisku językowym, a już wkrótce język polski odbierasz ze słuchu jako język znajomy i znajomy. Struktura lekcji jest jasna i zrozumiała: zawsze wiesz, co i dlaczego robisz.

Wyślij zgłoszenie, aby zamówić konsultację menadżera dotyczącą rozpoczęcia zajęć.

Bariera językowa nie stanowi już problemu!

Polski na poziomie podstawowym

Czy kiedykolwiek uczyłeś się polskiego, ale już wszystko zapomniałeś? W takim razie ten kurs jest dla Ciebie. Nasz kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób, które uczyły się języka polskiego na poziomie A1, A2 oraz posiadają podstawy polskiej gramatyki i słownictwa.

Nacisk kładziony jest na praktykę współczesnego słownictwa i wszystkich sprawności językowych: mówienia, słuchania, czytania i pisania.

Wyślij zgłoszenie, aby zamówić konsultację menadżera dotyczącą rozpoczęcia zajęć.

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności