Twoja szkoła:LSE Wrocław, LSE Wrocław

direction

Elementary 4

Język angielski dla dzieci

Wykwalifikowani nauczyciele
Podejście komunikatywne
Ciekawa nauka

Angielski dla dzieci w wieku 9-12 lat

O kursie

Podczas kursu Twoje dziecko pozna słownictwo i zagadnienia gramatyczne zgodne z poziomem, a także rozwinie umiejętność czytania, słuchania, mówienia i pisania w języku angielskim.

Materiały do kursu

Głównym podręcznikiem, którego używamy podczas kursu jest „Go Getter 3”. Został on opracowany przez międzynarodowe wydawnictwo Pearson zgodnie z najnowocześniejszymi technikami i metodami nauczania języka angielskiego. Podręcznik łączy zadania ukierunkowane na ćwiczenie umiejętności czytania i słuchania z nauką gramatyki i słownictwa oraz z różnymi zadaniami komunikacyjnymi. „Go Getter 3” zawiera także ciekawe filmy z kanału BBC, dzięki którym Twoje dziecko pozna zarówno kulturę krajów anglojęzycznych, jak i autentyczny język.

Zajęcia prowadzone są online lub w trybie stacjonarnym. Do zadań domowych służy zeszyt ćwiczeń oraz podręcznik do gramatyki, przeznaczony do dodatkowego ćwiczenia konkretnych zagadnień gramatycznych. Nauczyciele sprawdzają wykonane zadania domowe i pomagają w razie trudności.

Rezultaty kursu

Na koniec poziomu Twoje dziecko będzie potrafiło:

  • prosić o pomoc i oferować ją,
  • uczestniczyć w dyskusji, wyjaśniając swój punkt widzenia,
  • kupować ubrania i zamawiać jedzenie,
  • wyjaśnić, jak ugotować ulubioną potrawę,
  • napisać pocztówkę lub zaproszenie,
  • opowiedzieć o stanie zdrowia 
E4 A
zostało  8 
Wt 15:30-17:00 Pt 15:30-17:00

Wielka Brytania

Thomas Coleman

460 PLN za 4 tyg

początek

02.09.24

trwa

11 mies.

Używamy pliki cookie 
Używamy plików cookie do identyfikacji użytkowników, zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników, analizowania ruchu i trendów na stronie oraz ogólnego zrozumienia zachowań i zainteresowań użytkowników wchodzących w interakcję z naszą Stroną. Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności